Albert Heydens (1941) 6-luik, bewerkingen op metaal
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 60 x 64 cm (h x b) |
Drager | Koper (Metaal) |
€ 850
Lid sinds 2023 / Rotterdam, Nederland
17 aangeboden items / 5 verkochte items
Techniek | Olieverf |
Drager | Koper (Metaal) |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 100 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 80 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 40 x 30 cm (h x b) |
Drager | Canvas (Doek) |
Drager | Canvas (Doek) |
Drager | Canvas (Doek) |
Drager | Canvas (Doek) |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Zeefdruk |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Digitale Print |
Afmetingen | 50 x 75 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 56.5 x 40.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |