Lucebert (1924-1994) Compositie met personen -
Bied mee
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 40 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 850