FEETIGER
  5. FEETIGER

FEETIGER

Lid sinds 2002 / Grefrath, Duitsland

6 aangeboden items / 114 verkochte items

Walasse Ting - Hommage à Picasso kopen? Bied vanaf 400!
Walasse Ting (1929-2010) Chinees Amerikaans Nederlands Hommage aan Picasso
TechniekLitho
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 400
Josep Guinovart - Komposition kopen? Bied vanaf 100!
Josep Guinovart (1927-2007) Spaans samenstelling
TechniekLitho
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
TechniekLitho
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
TechniekLitho
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100