Lid sinds 2022 / Oudenaarde, België
5 aangeboden items / 1 verkochte items
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 61 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 89 x 109 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 42 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |