Frankyvdb1
  5. Frankyvdb1

Frankyvdb1

Lid sinds 2022 / Oudenaarde, België

5 aangeboden items / 1 verkochte items

Gaston Quidousse - Huis in bos kopen? Bied vanaf 10!
Gaston Quidousse (1938-1998) Belgisch Huis in bos
Afmetingen61 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 10
Gaston Quidousse - Zwanen op rivier kopen? Bied vanaf 10!
Gaston Quidousse (1938-1998) Belgisch Zwanen op rivier
Afmetingen61 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 10
Gaston Quidousse - Landschap kopen? Bied vanaf 10!
Gaston Quidousse (1938-1998) Belgisch Landschap
Afmetingen61 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 10
Piet Mees - Landschap kopen? Bied vanaf 100!
Piet Mees Belgisch Landschap
Afmetingen89 x 109 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Emiel De Cooman - De Kalvaar kopen? Bied vanaf 20!
Emiel De Cooman (1922-2021) Belgisch De Kalvaar
TechniekEts
Afmetingen42 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20