Maurice Grothausen (1925-2016) DE IMPRESSIE VAN MIJN REIZEN OVER DE HELE WERELD 2014 + glasplaat
Bied mee
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 51 x 66 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Hardboard |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 100