Rob Birza (1962) Fodor servies
Bied mee
Techniek | Overig |
Afmetingen | 2 x 26 x 26 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
€ 135
Lid sinds 2016 / Maastricht, Nederland
3 aangeboden items / 10 verkochte items
Techniek | Overig |
Techniek | Overig |
Afmetingen | 22 x 2 x 22 cm (h x b x d) |
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 78 x 103 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |