Lid sinds 2021 / Utrecht, Nederland
6 aangeboden items / 6 verkochte items
Techniek | Houtskool |
Afmetingen | 50 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Techniek | Houtskool |
Afmetingen | 52 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Pen (Inkt) |
Afmetingen | 35 x 50 cm (h x b) |
Techniek | Potlood |
Afmetingen | 22 x 15 cm (h x b) |
Techniek | Potlood |
Afmetingen | 22.5 x 15 cm (h x b) |