Herman Brood (1946-2001)
"Voetballers" - Nr. 84 - Geheel nieuw ingelijst
Bied mee
Techniek | Offset |
Afmetingen | 70 x 90 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 400