Lid sinds 2013 / Diepenveen, Nederland
3 aangeboden items / 20 verkochte items
Techniek | Litho |
Afmetingen | 85 x 60 cm (h x b) |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 41 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 67 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |