Johan Hendrik Lodewijk van der Meer (1915-1993) Groen/ blauw
Bied mee
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 25 x 31 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 15