Lid sinds 2017 / Eindhoven, Nederland
3 aangeboden items / 241 verkochte items
Techniek | Ets |
Afmetingen | 50 x 57 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 70.5 x 55.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 21 x 28.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |