Theo Mackaay (1950) Olieverf: Abstracte voorstelling van een dame
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 70 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 595