Lid sinds 2023 / Borsbeek, België
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 74 x 106 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 70 x 103 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |