Sal Meijer (1877-1965) 2 catalogi
Bied mee
Techniek | Softcover |
Afmetingen | 23 x 23 cm (h x b) |
€ 24
Lid sinds 2014 / nagele, Nederland
6 aangeboden items / 49 verkochte items
Techniek | Softcover |
Techniek | Hardcover |
Afmetingen | 32 x 25 cm (h x b) |
Techniek | Softcover |
Afmetingen | 15 x 17 cm (h x b) |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Hardcover |
Afmetingen | 31 x 19 cm (h x b) |
Techniek | Pen (Inkt) |
Afmetingen | 49 x 38 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |