MisGelso
  5. MisGelso

MisGelso

Lid sinds 2021 / Nijlen Belgium, België

2 aangeboden items / 1 verkochte items

Herman Geluyckens - Sint Antonius kopen? Bied vanaf 75!
Herman Geluyckens (1949) Belgisch Sint Antonius
Afmetingen83 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 75
Herman Geluyckens - De Belgische wandelaars (promenade) kopen? Bied vanaf 190!
Herman Geluyckens (1949) Belgisch De Belgische wandelaars (promenade)
Afmetingen42 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 190