Lid sinds 2021 / Nijlen Belgium, België
2 aangeboden items / 1 verkochte items
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 83 x 52 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 42 x 55 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |