Leo Poelmeijer (1934) Cityscape
Bied mee
Techniek | C-Print |
Afmetingen | 66 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 30
Lid sinds 2021 / Epe, Nederland
2 aangeboden items / 25 verkochte items
Techniek | C-Print |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 16 x 16 x 13 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1.5 g |
Gesigneerd | Ongemerkt |