Lid sinds 2018 / Amersfoort, Nederland
2 aangeboden items / 5 verkochte items
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 59 x 59 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 40 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Op Spieraam |