Robken
  5. Robken

Robken

Lid sinds 2024 / Moorsel, België

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Jan van Campenhout - Schildersatelier kopen? Bied vanaf 150!
Jan van Campenhout (1907-1972) Belgisch Schildersatelier
Afmetingen117 x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Achille van Sassenbrouck - Winter 35 kopen? Bied vanaf 800!
Achille van Sassenbrouck (1886-1979) Belgisch Winter 35
Afmetingen100 x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 800