Marianne Rouws (1943) gemengde techniek op papier
Bied mee
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 93 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 200