Don Ken (1956) DISNEY - Happy Mickey on the Road
Bied mee
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 80 x 98 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 575