alphonseeli
  5. alphonseeli

alphonseeli

Lid sinds 2024 / Melle, België

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Oscar Coddron - schilderij kopen? Bied vanaf 1000!
Oscar Coddron (1881-1960) Belgisch schilderij
Afmetingen115 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.000