Barovier Toso & Co (1295) Robijnrode Murano vaas met gouden fusies
Bied mee
Afmetingen | 18 x 10 x 10 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
€ 39
Lid sinds 2021 / München, Duitsland
8 aangeboden items / 14 verkochte items
Gesigneerd | Ongemerkt |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 30 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 10 x 30 x 10 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 80 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 43 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Karton |
Afmetingen | 21 x 18 x 10 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 71 x 86 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Hardboard |