Henk Vierveijzer (1950) zonder titel
Bied mee
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 82 x 68 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 15
Lid sinds 2016 / Dronten, Nederland
2 aangeboden items / 10 verkochte items
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 63 x 83 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Gesigneerd | Handgesigneerd |