Lid sinds 2017 / Barendrecht, Nederland
10 aangeboden items / 8 verkochte items
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 105 x 105 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 45 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 45 x 55 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 42 x 52 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 29 x 27 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 58 x 78 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 55 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Gesigneerd | Handgesigneerd |