Jan Sirks (1885-1938) paarden
Bied mee
Techniek | Ets |
Afmetingen | 23.5 x 31.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 25
Lid sinds 2011 / tienhoven, Nederland
5 aangeboden items / 50 verkochte items
Techniek | Ets |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 11.5 x 15.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 25.5 x 12 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Pen (Inkt) |
Afmetingen | 24 x 34 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |