daafse
  5. daafse

daafse

Lid sinds 2011 / tienhoven, Nederland

5 aangeboden items / 50 verkochte items

Jan Sirks - paarden kopen? Bied vanaf 25!
Jan Sirks (1885-1938) Nederlands paarden
TechniekEts
Afmetingen23.5 x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Theo Kurpershoek - park landschap kopen? Bied vanaf 50!
Theo Kurpershoek (1914-1998) Nederlands park landschap
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Peter Bes - op weg kopen? Bied vanaf 45!
Peter Bes (1945) Nederlands op weg
TechniekEts
Afmetingen11.5 x 15.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 45
Gerrit van der Hoef - onbekend kopen? Bied vanaf 75!
Gerrit van der Hoef (1879-1954) Nederlands onbekend
Afmetingen25.5 x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Theo Kurpershoek - IJmuiden april '83 kopen? Bied vanaf 85!
Theo Kurpershoek (1914-1998) Nederlands IJmuiden april '83
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen24 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 85