Alexander van Noort (1953) Een vrolijke dag aan zee
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 23 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 210