Lid sinds 2019 / Merksem (Antwerpen), België
7 aangeboden items / 9 verkochte items
Techniek | Tijdschrift |
Afmetingen | 36 x 28 cm (h x b) |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 36.5 x 32.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Hardboard |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 43 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Hardboard |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 45 x 63 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 42 x 49 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Pastel/Krijt |
Afmetingen | 50 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |