Lid sinds 2021 / Amsterdam, Nederland
4 aangeboden items / 102 verkochte items
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 52 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Acryl |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 34 x 84 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 38 x 94 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |