Lid sinds 2020 / Tiel, Nederland
2 aangeboden items / 3 verkochte items
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 106 x 95 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |