peterdeheer
  5. peterdeheer

peterdeheer

Lid sinds 2020 / maastricht, Nederland

2 aangeboden items / 26 verkochte items

Servie Janssen - " ELLY " kopen? Bied vanaf 399!
Servie Janssen (1949-2018) Nederlands " ELLY "
Afmetingen 75 x 100 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Servie Janssen - " Tout fait Tout parfait " kopen? Bied vanaf 29!
Servie Janssen (1949-2018) Nederlands " Tout fait Tout parfait "
Techniek Potlood
Afmetingen 30 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29