Lid sinds 2009 / Hamburg, Duitsland
4 aangeboden items / 9 verkochte items
Techniek | Litho |
Afmetingen | 55 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
Afmetingen | 30 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 35.2 x 45.8 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |