Georg Nilsson (1888-1975) Zes verzilverde Art Deco messensteunen - Gero Zeist
Bied mee
Afmetingen | 2 x 7 x 3.5 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
€ 50
Lid sinds 2012 / Gouda, Nederland
10 aangeboden items / 2220 verkochte items
Afmetingen | 12 x 10 x 8 cm (h x b x d) |
Afmetingen | 18 x 10 x 10 cm (h x b x d) |
Techniek | Aluminium |
Afmetingen | 20 x 8 x 3.5 cm (h x b x d) |
Afmetingen | 33 x 9 x 9 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1400 g |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 33 x 20 x 20 cm (h x b x d) |
Afmetingen | 9.5 x 9.5 x 9.5 cm (h x b x d) |
Afmetingen | 7.5 x 7 x 7 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 10 x 8.5 x 6.5 cm (h x b x d) |
Afmetingen | 6 x 6 x 6 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongemerkt |