Zoekresultaat
Items
Tekeningen / Aquarel

Een prachtig bosgezicht (met sprokkelaarster) van de kunstenaar Bernard Ferdinand Höppe (1841-1922). Mooi achter glas ingelijst. Gesigneerd links onder. Afmetingen met lijst: 45 cm. x 62 cm. Aquarel: 36,5 cm. x 53,5 cm. Conditie: heel goed. Het kunstwerk wordt goed gepakt en verzekerd verzon...

€ 155.00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
Aantal biedingen
0
Schilderijen

Een prachtig en groot (heide-) landschapsschilderij van de kunstenaar Hendrik Weegewijs (1875-1964). Met lijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen met lijst: 108 cm. x 69 cm. Doekmaat: 95 cm. x 56 cm. Conditie doek: redelijk tot goed. Het doek heeft 1 restauratie ondergaan (zie foto's). De lijst ...

€ 199.00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
Aantal biedingen
0
Schilderijen

Een prachtig landschapsschilderij van de Nederlandse kunstenaar Kees van WANING (Cornelis Anthonij van Waning) (Den Haag, 1861 - Den Haag 1929). Met (gratis) lijst. Gemonogrammeerd links onder.Techniek: spateltechniek. Afmetingen met lijst: 41 cm. x 26 cm. Paneelmaat: 38 cm. x 23 cm. Conditie pan...

€ 245.00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
Aantal biedingen
0
Schilderijen

Acryl op doek 50 x 60 cm

Techniek: acryl op doek

formaat: 50 x 60 cm

gesigneerd Richard Weber 08

ingelijst: baklijst

in zeer goede conditie

€ 110.00
Eindtijd
Geplaatst door
Galerie 10
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Titel: De Dijk
Jaartal: niet gedateerd
Afmetingen lijst:77 cm x 85,5 cm
Oplage: 5/35
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal:Ets op papier
Ingelijst: Ja, in aluminium lijst
Conditie kunstwerk: In zeer goede staat
O...

€ 35.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester_Collecties
Aantal biedingen
0
Tekeningen / Aquarel

HAN KRUG (1890-1977)

Titel: Kijfhoek Augustus1951 (Den Haag)
Jaartal: 1951
Gesigneerd: Ja, rechtssonder HAN KRUG 1951 ( Achterop titel, afmeting en adres kunstenaar)

Materiaal:  Aquarel op papier
Ingelijst: Nee

Afmeting: 21,5 ...

€ 30.00
Eindtijd
Geplaatst door
EVart
Aantal biedingen
0
Tekeningen / Aquarel

HAN KRUG (1890-1977)

Titel:Ockenburch9 april1950(Den Haag)
Jaartal:1950
Gesigneerd:Ja, rechtsonderHAN KRUG

Materiaal: Aquarel op papier
Ingelijst:Nee

Afmeting:28 x 35,5cm

ZZLS

...
€ 50.00
Eindtijd
Geplaatst door
EVart
Aantal biedingen
0
Tekeningen / Aquarel

HAN KRUG (1890-1977)

Titel: Barchem Sept. 1941
Jaartal: 1941
Gesigneerd: Rechtsonder HAN KRUG Sept. 1941

Materiaal:  Aquarel op papier
Ingelijst: Nee

Afmeting: 25 x 36 cm

ZZLS ...
€ 40.00
Eindtijd
Geplaatst door
EVart
Aantal biedingen
0
Tekeningen / Aquarel

POPPE DAMAVE (1921-1988)

Titel: "Bay bij Thigmout"
Jaartal: Onbekend
Afmetingen beeld: 25 cm x 32 cm
Gesigneerd: Ja, linksonderonder Poppe Damave
Materiaal: Aquarel op papier
Ingelijst:  Nee

ZZLS

...
€ 35.00
Eindtijd
Geplaatst door
EVart
Aantal biedingen
0