Zoekresultaat
Items
Grafiek - handgesigneerd

Vrolijke zeefdruk van Anton Vrede, getiteld Ini, mini, mani, mo. De zeefdruk stamt uit 1990, is gesigneerd en genummerd 40 / 50. Het werk is gedrukt op geschept Rives papier van 77 x 56 cm. De zeefdruk is niet ingelijst en verkeert in een uitstekende conditie.

€ 45.00
Eindtijd
Geplaatst door
monschau
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Gesigneerde en genummerde litho van Anton Vrede uit 1990in perfecte staat. Formaat 56x 76 cm. Afgedrukt in een oplage van 90exemplaren is dit nummer 26. De zeefdruk kan met passe partout (80 x 100 cm) worden opgehaald in onze galerie in Arkel of zonder passe partout aangetekend worden verzonden i...

€ 45.00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstbedrijf
Aantal biedingen
0
Glas / Keramiek

Gesigneerd voor en achter gedateerd '99 genummerd 83/ 90 Plateelbakkerij Schoonhoven

doorsnede 30,5 cm

Anton VREDE

Kunstschilder, graficus

Geboren in Willemstad, Curaçao, 1953

€ 35.00
Eindtijd
Geplaatst door
Ami
Aantal biedingen
0
KUNSTENAARS

BIJ KUNSTVEILING.NL