Zoekresultaat
Items
Grafiek - handgesigneerd

1996. E.d. (opl. 90). 76 x 56 cm

Huidig bod
€ 49.00
Eindtijd
Geplaatst door
OlafWijman
Aantal biedingen
1
Grafiek - handgesigneerd

Gesigneerde en genummerde lzeefdruk van Anton Vrede uit 1992in perfecte staat. Formaat 56x 76 cm. Afgedrukt in een oplage van 60 exemplaren is dit nummer 56. De zeefdruk kan met passe partout (80 x 100 cm) worden opgehaald in onze galerie in Arkel of zonder passe partout aangetekend worden verzon...

€ 50.00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstbedrijf
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Lithovan Anton Vrede uit 1995. Nummer:I /IV. Titel: Movin 'out. Afmetingen werk: H56 x b76 cm. Herkomst: collectie ABN AMRO. Conditie: in goede staat. Er zitten wat plakresten op de achterzijde van een vorige inlijsting.Het werk heeft ingelijst gezeten want het is heel licht verkleurd binnen ...

€ 45.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Titel:Ini mini mani mo
Jaartal:2000
Afmetingen blad:76,5 cm x 55,5 cm
Oplage:24/50
Gesigneerd:Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal:Lithoop papier
Ingelijst:Nee
Conditie:In zeer goede staat.

Het oplagenummer op de ...

Huidig bod
€ 1.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
1
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Mirror-man
Jaartal: 1995
Afmetingen lijst: 100,5 cm x 130,5 cm (Beeld: 68 cm x 100 cm)
Oplage: 76/85
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Litho op papier

€ 50.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Schilderijen

Titel:De pinguin, de haas en de olifant
Jaartal:2003
Afmetingen doek:85 cm x 85 cm
Gesigneerd:Ja, handgeschreven (midden-onder) en op (verso)
Materiaal:Olieverf op doek
Ingelijst:Nee
Conditie:In zeer goede staat.

LET OP: ...

€ 300.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

zeer fraaie kleurenzeefdruk van Anton Vrede

afm blad  55x75 cm  in prima staat

handgesigneerd en genummerd oplage 50ex

€ 45.00
Eindtijd
Geplaatst door
kleurrijkekunstfriesland
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Gesigneerde en genummerde zeefdruk van Anton Vrede uit 1988 in perfecte staat. Formaat 56 x 76 cm. Afgedrukt in een oplage van40 exemplaren is dit nummer 32. De zeefdruk kan met passe partout (80 x 100 cm) worden opgehaald in onze galerie in Arkel of zonder passe partout aangetekend worden verzon...

€ 50.00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstbedrijf
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Titel:Cow birds beach
Jaartal:1993
Afmetingen lijst:100,5 cm x 120,5 cm(Beeld: 76 cm x 104 cm)
Oplage:60/60
Materiaal:Litho op papier
Ingelijst:Ja, in aluminium lijst (licht beschadigd)
Condit...

€ 40.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Titel:Ah Humm!
Jaartal:1989
Afmetingen blad:65,5 cm x 50 cm(passe-partout: 85cm x 70 cm)
Oplage:XXX/XXXV
Materiaal:Litho op papier
Ingelijst:Nee

€ 20.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Titel: Turtle man dove
Jaartal:1996
Afmetingen lijst: 124,5cm x 94,5cm
Oplage:12/50
Materiaal:Zeefdrukop papier
Ingelijst:Ja, in houten lijst
Conditie:In zeer goede staat.

...

€ 50.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Tekeningen / Aquarel

Titel:Z.T.
Jaartal: 1992
Afmetingen lijst:105 cm x 144,5 cm (Blad: 75 cm x 105 cm)
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (midden-onder)
Materiaal:Gouacheop papier
Ingelijst: Ja, in houten lijst

€ 120.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Tekeningen / Aquarel

Anton Vrede, gemengde techniek op geschept papier.
Ingelijst zijn de afmetingen 62 x 52 cm.
Afmetingen kunstwerk; 40,5 x 28,5 cm.
Verzending aangetekend. (ZONDER GLAS!)
Ophalen uiteraard mogelijk.

€ 75.00
Eindtijd
Geplaatst door
Centerfo
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar; Anton Vrede

Techniek; Zeefdruk

gesigneerd met potlood

maten; 81 x 74 cm

Jaar; 1995

oplage; 125 ex.

op geschept papier

€ 45.00
Eindtijd
Geplaatst door
Renee
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar; Anton Vrede

Techniek; Zeefdruk

gesigneerd met potlood

Oplage; 50 ex.

Jaar; 1996

op geschept papier

maten; 105 x 100 cm

OP

€ 45.00
Eindtijd
Geplaatst door
Renee
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Titel:Elephants & flowers
Jaartal:1998
Afmetingen lijst:95 cm x 125 cm(Beeld: 75cm x 104cm)
Oplage:12/60
Materiaal: Litho op papier
Ingelijst:Ja, in houten lijst
Conditie:In zeer goede sta...

Huidig bod
€ 60.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
1
Grafiek - handgesigneerd

Titel:This monkey is gone to heaven
Jaartal:1992
Afmetingen lijst:100,5 cm x 130,5 cm(Blad: 80 cm x 110 cm)
Oplage:36/50
Materiaal:Litho op papier
...

€ 40.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
KUNSTENAARS