Zoekresultaat
Items
Grafiek - handgesigneerd

Fraaie kleurrijke zeefdruk van Anton Vrede. De zeefdruk is 875 x 100 cm. Gedrukt in een oplage van 90 exemplaren, dit is nummer 22. Kan worden afgehaald in onze galerie in Arkel of verzonden worden per aangetekende post in een stevige kartonnen verpakking.

...
€ 60.00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstbedrijf
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Titel:Nature and man
Jaartal:1993
Afmetingen passe-partout:75 cm x 95 cm (Beeld: 56 cm x 75,5 cm)
Oplage:48/60
Gesigneerd:Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal:Zeefdruk op papier
Ingelijst:Nee
Conditie:In zeer goede staat.

...
€ 40.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Tekeningen / Aquarel

Titel: Zonder titel
Jaartal: Onbekend
Afmetingen blad: 40 cm x 32 cm (Beeld: 30,5 cm x 22 cm)
Gesigneerd: Nee, niet gesigneerd
Materiaal: Aquarel op rijstpapier
Ingelijst: Nee

€ 70.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Anton Vrede zeefdruk Hellhound on my trail.

Komt uit de Rijkscollectie van de NL-staat.

2 hele kleine plekjes op de lijst. Zie flaatste 2 foto's. Is vanaf een halve meter afstand niet zichtbaar.

Weegt ong. 20kg.

Afmetingen 120x90

Kan aangeteke...

€ 200.00
Eindtijd
Geplaatst door
Bloementuin
Aantal biedingen
0
Tekeningen / Aquarel

Anton Vrede

Hand ingekleurde zeefdruk (aquarel)

Oplage 12/15

R.o. gesigneerd A. Vrede '96

Papiermaat 21 x 31 cm

Conditie: goed, geen verkleuringen etc.

€ 25.00
Eindtijd
Geplaatst door
PopmaPrima
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

prachtige grote kleurenzeefdruk van Anton Vrede

Afmeting blad  56x76 cm  in perfecte staat

handgesigneerd en genummerd oplage 50ex

€ 55.00
Eindtijd
Geplaatst door
kleurrijkekunstfriesland
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Fraaie kleurrijke zeefdruk van Anton Vrede. Cry me a river is 80 x 110 cm. Gedrukt in een oplage van 50 exemplaren, dit is nummer 21. Kan worden afgehaald in onze galerie in Arkel of verzonden worden per aangetekende post in een stevige kartonnen verpakking.

...
€ 60.00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstbedrijf
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Mooie kleurrijke zeefdruk van Anton Vrede met veel dieren, die elk hun eigen betekenis hebben voor de kunstenaar.

Het werk is mooi ingelijst,zonder glas, om zo de kleuren beter tot hun recht te laten komen.

Afmeting van de lijst is 60 x 80cm.

Afmeting van ...

€ 69.00
Eindtijd
Geplaatst door
JJvanWijk
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Gesigneerde en genummerde zeefdrukvan Anton Vrede uit 1990 in perfecte staat. Formaat 76 x 102 cm. Afgedrukt in een oplage van 90 exemplaren is dit nummer 41. De zeefdruk kan met passe partout (80 x 110 cm) worden opgehaald in onze galerie in Arkel of zonder passe partout aangetekend worden verzo...

€ 55.00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstbedrijf
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Gesigneerde en genummerde zeefdrukvan Anton Vrede uit 1992 in perfecte staat. Formaat 56 x 76 cm. Afgedrukt in een oplage van 40 exemplaren is dit nummer 38. De zeefdruk kan met passe partout (80 x 100 cm) worden opgehaald in onze galerie in Arkel of zonder passe partout aangetekend worden verzon...

€ 65.00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstbedrijf
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Gesigneerde en genummerde zeefdrukvan Anton Vrede uit 1991 in perfecte staat. Formaat 56x 68 cm. Afgedrukt in een oplage van 40 exemplaren is dit nummer 31. De zeefdruk kan met passe partout (80 x 100 cm) worden opgehaald in onze galerie in Arkel of zonder passe partout aangetekend worden verzond...

€ 60.00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstbedrijf
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Suerte, complexe zeefdruk van Anton Vrede in zijn zo herkenbare stijl. Formaat 56 x 68 cm. In goede conditie. Kan worden opgehaald in onze galerie in Arkel of per aangetekende post worden toegezonden.

€ 65.00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstbedrijf
Aantal biedingen
0
KUNSTENAARS

BIJ KUNSTVEILING.NL