Zoekresultaat
Items
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar; Anton Vrede

Techniek; Zeefdruk

gesigneerd

Titel; Bolero

Oplage; 90 ex.

Jaar; 1989

maten; 75 x 65 cm

opgeschept papier

Het werk kan ook ingelijst worden verstuurd. In overleg

...
€ 45.00
Eindtijd
Geplaatst door
Renee
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Gesigneerde en genummerde lzeefdruk van Anton Vrede uit 1992in perfecte staat. Formaat 56x 76 cm. Afgedrukt in een oplage van 60 exemplaren is dit nummer 56. De zeefdruk kan met passe partout (80 x 100 cm) worden opgehaald in onze galerie in Arkel of zonder passe partout aangetekend worden verzon...

€ 50.00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstbedrijf
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Gesigneerde en genummerde litho van Anton Vrede uit 1990in perfecte staat. Formaat 56x 76 cm. Afgedrukt in een oplage van 90exemplaren is dit nummer 26. De zeefdruk kan met passe partout (80 x 100 cm) worden opgehaald in onze galerie in Arkel of zonder passe partout aangetekend worden verzonden i...

€ 50.00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstbedrijf
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Mooi werk van Anton Vrede uit 1991. Litho op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd, getiteld en genummerd (33/50). Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO. In mint conditie.

Afmetingen: 76cm x 60cm (blad), 57cm x 57cm (beeld)

Werk kan bij aankoop ...

€ 30.00
Eindtijd
Geplaatst door
Rosser
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Gesigneerde en genummerde zeefdruk van Anton Vrede uit 1988 in perfecte staat. Formaat 56 x 76 cm. Afgedrukt in een oplage van40 exemplaren is dit nummer 32. De zeefdruk kan met passe partout (80 x 100 cm) worden opgehaald in onze galerie in Arkel of zonder passe partout aangetekend worden verzon...

€ 50.00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstbedrijf
Aantal biedingen
0
KUNSTENAARS