Zoekresultaat
Items
Grafiek - handgesigneerd

JanMontyn,ingelijste ets.Serie:LES CINQ DIRECTIONS DE L'ESPACE. Titel:le compagnon du soleil. Jaar: 1969; nummer: 6/10; afm. incl. lijst: h33 x b43 cm; afm. voorstelling: h20 x b33,5 cm; het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar.

Conditie: in goe...

€ 85.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Tekeningen / Aquarel

Techniek: acryl op papier
formaat: 30 x 40 cm inclusief passepartout
gesigneerd conditie: In goede staat

Verzendkosten Voor Nederland, aangetekend verzonden en zeer goed verpakt 10 euro, andere EU landen 17,50 euro .

€ 25.00
Eindtijd
Geplaatst door
Galerie 10
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Techniek: mono zeefdruk

Door direct op het drukraam te werken ontstaat er een unieke afdruk die niet reproduceerbaar is.

Formaat: 30 x 30 cm inclusief lijst

Gesigneerd

Conditie: In goede staat

€ 25.00
Eindtijd
Geplaatst door
Galerie 10
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Ets van Jan Montyn uit 1964. Serie: Image of Dylan Thomas. Titel: When I was a windy boy.Deze serie is in particuliere opdracht van A.S.A. Struik, Amsterdam uitgegeven. Nummer: 6/50; afm. blad: h50x b33cm ( totaal met tekstblad: 50 x 66 cm); afm. voorstelling: h32x b23cm; Het werk is rechtsonder, ...

€ 135.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Ets van Jan Montyn uit 1964. Serie: Image of Dylan Thomas. Titel: For the droofring of homes. Deze serie is in particuliere opdracht van A.S.A. Struik, Amsterdam uitgegeven. Nummer: 6/50; afm. blad: h50x b33cm ( totaal met tekstblad: 50 x 66 cm); afm. voorstelling: h32x b23cm; Het werk is rechtso...

€ 135.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0