Zoekresultaat
Items
Grafiek - handgesigneerd

Sjoerd Hofstra- ingelijste 3d litho: Zonder Titel; jaar: 1984; nummer: 1/12; rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar; afm incl. lijst.: h41,5 x b49,5 cm; afm. voorstelling: h29,5 x b39,5 cm.Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd.

Conditie: in goede staat.

...
€ 60.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Schilderijen

Ingelijste schilderij van Jacques van Erven uit1989. Titel: Zonder Titel. Afmetingen incl. lijst: h91,5x b81,5cm.Afmetingen werk: h90x b80cm. Met potlood op de achterzijde gesigneerd. De authenciteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd.

...
€ 199.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Schilderijen

Ingelijste gemengde techniek op papier van Frank Lengvenius. Mooie heldere kleuren! Titel: Aan de andere kant. Afmetingen incl. lijst: h73 x b103 cm. Afmetingen voorstelling: h48 xb63 cm. Het werk is midden boven gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarande...

€ 99.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Kenneth Martin, 1905-1984. Gesigneerde zeefdruk uit 1980. Nummer: 64/70. Afmetingen: h60 x b 88 cm. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

Conditie: in goede staat.

ZZABS

...
€ 190.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Zeefdruk van Dirk Huizer. Titel: Totem. Jaar: 1980. Nummer: 11/20; afm. blad: h65,5 x b50cm; Afmetingen voorstelling: h45x b45 cm. Rechtsonder met potloodgesigneerddoor de kunstenaar.De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd.

...
€ 60.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Bijzondere uitgaves

Abstracte werk op karton geplakt van Jan Spit.Afmetingen werk: h48,5 x b68,5 cm. Het werk is niet gesigneerd.

Conditie: in goede staat. Langs de onderrand zitten wat donkere plekjes. Met een passe-partout erover is hier niets van te zien.

ZZABS

...
€ 10.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Tekeningen / Aquarel

Ingelijst abstract olie - en krijttekening op board van Gust Romijn. Jaar: 1981. Afmetingen incl. lijst: h80 x b105 cm. Afmetingen werk: H75 x b100 m. Rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheidkan, op aanvraag, ...

€ 399.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Tekeningen / Aquarel

Ahmed Baldin, acrylverf op papier. Titel: gedroomde stad. Het werk is niet gesigneerd. er is wel een sticker bij waarop de naam en de galerieverkoopprijs wordt benoemd. Zie foto 3. Afmetingen blad: h70 x b50 cm. Afmetingen werk: H56 x b38 cm.

Conditie: in goede staat.

ZZABS

...
€ 125.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Piet Warffemius - zeefdruk: Ingewikkeld Eenvoudig; nummer: 19/72; jaar: 1992; afm. blad: h66 x b30,5 cm; middenonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Conditie: ...

€ 60.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Bijzondere uitgaves

Titel:Z.T.
Jaartal: 1985
Afmetingen lijst:83,5 cm x 68 cm (Beeld: 56 cm x 42 cm)
Gesigneerd: Mogelijk verso
Materiaal: Papier macheop papier
Ingelijst: Ja, in houten lijst
Conditie: In zeer goede staat.

€ 35.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Titel:Chartres
Jaartal:Onbekend
Afmetingen blad:89,5 cm x 70cm (Beeld: 59 cm x 42,5 cm)
Oplage:Werkproef
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Giclee op papier
Ingelijst: Nee

...
Huidig bod
€ 55.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
8
Schilderijen

Gemengde techniek in passe partout en lijst

Formaat 30 x 40 cm

Gesigneerd

Conditie: In goede staat

Verzendkosten: Voor Nederland, aangetekend verzonden en zeer goed verpakt 10 euro, andere EU landen 17,50 euro .

€ 45.00
Eindtijd
Geplaatst door
Galerie 10
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Ets van Ger Lataster uit de serie: Neruda. Jaar: 1981. Afmetingen blad incl. gedicht: H59 x b120 cm. Afmetingen etsblad: H59 x b60 cm. Afmetingen ets: h48 x b54 cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. ...

€ 150.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Mooi litho van Ana Godel met de titel: Risiken. Nummer: 66/200. Het werk is rechtsonder , met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Jaar: 1977. Afmetingen blad: h49,7 x b38,7 cm. Afmetingen voorstelling: h19,2 x b16,2 cm. Conditie: in goede staat. Opde randen van het witte blad zitten wat kreuk...

€ 35.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Ingelijste zeefdruk van Cees Dolk.Titel: Engel 381. Nummer: 26/50. Afmetingen incl. lijst: h86x b67cm.Afmetingen werk: h75,5x b56,5cm. Met potlood, rechtsonder, gesigneerd door de kunstenaar.De authenciteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegel...

€ 35.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Ingelijstezeefdruk van Henk van Vessem uit 1995. Titel: onbekend. Nummer: 40/150. Afmetingen incl. lijst: h83x b103cm.Afmetingen werk: h76x b60cm. Met potlood rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar.De authenciteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, wor...

€ 65.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Cees Kortlang- ingelijste ets: Regen Über Der Bahn; jaar: 1980; nummer: 5/20; gesigneerd: rechtsonder, met potlood, door de kunstenaar; afm. incl. lijst: h78 x b67,5 cm; afm. voorstelling: h51,5 x b41 cm.e authenciteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvra...

€ 59.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Ingelijste lino/houtsnedevan Jef Diederenuit 1987. Titel: "Lune de Provence". Nummer: 109/160. Afmetingen incl. lijst: h67x b92cm.Afmetingen werk: h60x b85cm. Met potlood rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar.De authenciteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat ...

€ 75.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Tekeningen / Aquarel

Ingelijst abstract olie - en krijttekening op board van Gust Romijn. Jaar: 1981. Afmetingen incl. lijst: h80 x b105 cm. Afmetingen werk: H75 x b100 m. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheidkan, op aanvraag, worden meegestuurd.

Conditie: in ...

€ 399.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Ingelijste ets van Marjan Smit uit 2001.Nummer: 2/25. Afmetingen incl. lijst: h51x b61cm.Afmetingen werk: h22,5x b38cm. Met potlood, rechtsonder, gesigneerd door de kunstenares.De authenciteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd.

...

€ 65.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Dick Cassee - hoogdruk: Syunik 3; jaar: 2012; afm. blad: h18,2 x b23,9 cm; nummer: 13/30; rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar; werk is ontstaan naar aanleiding van een reis door Armenië; op de foto lijkt het werk scheef te staan, maar in werkelijkheid is dit niet zo. De a...

€ 60.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Prachtigezeefdruk van Bram Bogart. Titel: Geel vlak met rode rand. Uit de serie rood-geel-blauwMet potlood gesigneerd, gedateerd (‘76) en genummerd (58/75). Het blad is zeer netjes gemonteerd op stijf, dik papier / dun karton. Afmetingen: 75cm x 70cm (blad), 60cm x 55cm (beeld). Afkomstig u...

€ 375.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Mooi litho van Ana Godel met de titel: Gleichmut. Nummer: 66/200. Het werk is rechtsonder , met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Jaar: 1977. Afmetingen blad: h49,7 x b38,7 cm. Afmetingen voorstelling: h19,2 x b16,2 cm. Conditie: in redelijkestaat. Op het witte blad zitten wat vlekjes die b...

€ 20.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Armando - litho: Het Plechtige, Het Donkere 1 + tekstblad; nummer: 67/125; jaar: 1984; afm. blad: h50 x b32,5 cm; rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar.De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

...
€ 260.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Tekeningen / Aquarel

Siep v/d Berg- gemengde techniek op papier: Bescheurkalender Koot En Bie; jaar: 1980 (7/11); gesigneerd linksboven door de kunstenaar; afm.: h22 x b14,5 cm. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Conditie: in go...

€ 49.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

€ 399.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Tekeningen / Aquarel

Wim Sinemus - ingelijste gemengde techniek: Compositie; jaar: 1985; afm. incl. lijst: h103 x b83 cm; afm. voorstelling: h62,5 x b43,5 cm; het werk is linksonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar.

Conditie: in goede staat.

€ 595.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Tekeningen / Aquarel

Conditie: in goede staat.

€ 595.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Paul de Lussanet -litho: Hommage Aan Cobra; jaar: 1989; nummer: 193/250 afm. blad: h64,5 x b49,5 cm; het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

...
€ 75.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Tekeningen / Aquarel

Ingelijste potloodtekening van Armando. Jaar: 1982. Afmetingen incl. lijst: h40,5x b30,5m.Afmetingen werk: h18x b13cm. Met potlood, rechtsonder, gesigneerd door de kunstenaar.De authenciteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd.

...

€ 799.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Ets van Jan Montyn uit 1964. Serie: Image of Dylan Thomas. Titel: The voice of children says. Deze serie is in particuliere opdracht van A.S.A. Struik, Amsterdam uitgegeven. Nummer: 6/50; afm. blad: h50 x b33 cm ( totaal met tekstblad: 50 x 66 cm); afm. voorstelling: h32 x b23 cm; Het werk is r...

€ 135.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Titel:Havens XI
Jaartal: 1989
Afmetingen lijst:102 cm x 73 cm
Oplage:V/X
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (middenonder)
Materiaal: Houtsnedeop papier

Bij foto...

€ 60.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Tekeningen / Aquarel

Titel: Zonder titel
Jaartal: 1986
Afmetingen lijst: 70,5 cm x 90,5 cm (Beeld: 47 cm x 63 cm)
Materiaal: Acryl op papier
Ingelijst: Ja, in aluminium lijst
Conditie:In zeer goede staat.

...

Huidig bod
€ 1.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
1
Grafiek - handgesigneerd

Titel:Zonder titel
Jaartal:1984
Afmetingen lijst:90,5 cm x 70,5 cm (Beeld: 75,5 cm x 57 cm)
Oplage:Niet genummerd
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood
Materiaal:Zeefdruk op papier

€ 20.00
Eindtijd
Geplaatst door
Veilingmeester
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Techniek: mono zeefdruk

Door direct op het drukraam te werken ontstaat er een unieke afdruk die niet reproduceerbaar is.

Formaat: 30 x 30 cm inclusief lijst

Gesigneerd

Conditie: In goede staat

€ 25.00
Eindtijd
Geplaatst door
Galerie 10
Aantal biedingen
0
Grafiek

André Lanskoy (1902- 1976)

kleurenlitho, zonder titel (abstracte compositie), gesigneerd LANSKOY, genummerd 69 / 70 , gedateerd 1948

uit een oplage van 70 is dit nummer 69.

€ 395.00
Eindtijd
Geplaatst door
esger29
Aantal biedingen
0