Zoekresultaat
Items
Schilderijen

Ingelijst werk van Edith Bons.Gemengde techniek (foto/rijst/acryl/karton). Titel: Dewi. Afmetingen incl. lijst: h82,5 x b62,5 cm. Afmetingen werk: H50 x b31,5 cm. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheidkan, op aanvraag, worden meegestuurd.

...

€ 35.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Tekeningen / Aquarel

Siep v/d Berg- gemengde techniek op papier: Bescheurkalender Koot En Bie; jaar: 1980 (7/11); gesigneerd linksboven door de kunstenaar; afm.: h22 x b14,5 cm. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Conditie: in go...

€ 55.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Piet Warffemius - zeefdruk: Compositie; nummer: 5/40; jaar: 1987; gesigneerd: middenonder, met potlood, door de kunstenaar; afm. blad: h76 x b57 cm; afm. voorstelling: h62,5 x b51 cm. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden m...

Huidig bod
€ 60.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
1
Grafiek - handgesigneerd

Piet Warffemius - zeefdruk: Ingewikkeld Eenvoudig; nummer: 19/72; jaar: 1992; afm. blad: h66 x b30,5 cm; middenonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Conditie: ...

€ 60.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Prachtige linosnede van Harry Agema

Inclusief passepartout

Titel: uit serie Handlijncompositie

2 kleurendruk - eigendruk

Oplagenummer: 5/ 6

Afmeting: 18 x 19 cm

Afmeting passepartout: 40 x 50 cm

Conditie: zeer goed

co...

Huidig bod
€ 15.00
Eindtijd
Geplaatst door
apple_and_eggs
Aantal biedingen
1
Grafiek - handgesigneerd

Ingelijst abstract olie - en krijttekening op board van Gust Romijn. Jaar: 1981. Afmetingen incl. lijst: h80 x b105 cm. Afmetingen werk: H75 x b100 m. Rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheidkan, op aanvraag, ...

€ 399.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Ets van Ger Lataster uit de serie: Neruda. Jaar: 1981.Afmetingen blad incl. gedicht: H59x b120cm. Afmetingen etsblad: H59x b60cm. Afmetingen ets: h48 x b54 cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certi...

€ 150.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Ets van Wout van Heusden uit 1979. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: h46,5x b 66,5cm. Afmetingen voorstelling: h37,5 x b57,5 cm.De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegel...

€ 35.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Dick Cassee - hoogdruk: Syunik 3; jaar: 2012; afm. blad: h18,2 x b23,9 cm; nummer: 13/30; rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar; werk is ontstaan naar aanleiding van een reis door Armenië; op de foto lijkt het werk scheef te staan, maar in werkelijkheid is dit niet zo. De a...

€ 60.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Bram van Velde - ingelijste 5 kleuren litho: Ce Qui Reste; Maeght 358; nummer: EA; jaar: 1980; afm. incl. lijst: h98 x b81 cm; afm. voorstelling: h63 x b48 cm; rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op ...

€ 395.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Tekeningen / Aquarel

Theo Wolvecamp - tekening: Abstracte Composities; jaar: 1992; afm. blad: h15x b21 cm; rechtsboven met atelierstempel (Atelier Wolvecamp, 1992) gesigneerd; op beide zijden van het blad is een tekening gemaakt (1x inkttekening en 1x stifttekening); herkomst: galerie Reflex, Amsterdam.De authencitei...

€ 225.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Chris de Bueger. Zeefdruk: Gelijktijdig 2. Afmetingen werk: 63 x 81. Nummer: 6/15.

De authenciteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.

Conditie: in goede staat.

ZZABS

...
€ 35.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Ingelijst abstract werk van Marcel Pinas. Nummer: 8/40. Afmetingen incl. lijst: h93 x b71 cm. Afmetingen werk: H69 x b50 cm. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheidkan, op aanvraag, worden meegestuurd.

€ 90.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Ets van Wout van Heusden uit 1979. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: h65x b47,5cm. Afmetingen voorstelling: h50,5x b38cm.De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.

...
€ 50.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Abstracte ets van Ger Lataster uit 1983. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar. Nummer: 8/75. Afmetingen blad: h49 x b40,5 cm. Afmetingen werk: H27,5 x b19,5 cm. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheidkan, op ...

€ 100.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Tekeningen / Aquarel

Ingelijste potloodtekening van Armando. Jaar: 1982. Afmetingen incl. lijst: h40,5x b30,5m.Afmetingen werk: h18x b13cm. Met potlood, rechtsonder, gesigneerd door de kunstenaar.De authenciteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd.

...

€ 799.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Één van de weinige zeefdrukken die zijn uitgegeven door Wim Sinemus. Jaar: 1976.

Afmetingen werk inclusief lijst: 85 x 65 cm

Afmetingen werk: 63,5 x 43,5 cm

Ingelijst: Ja

Gesigneerd: Handgesigneerd

€ 350.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Tekeningen / Aquarel

Krijttekening van Peter Schenk uit 1985. De tekening is met potlood, onderaan het blad gesigneerd door de kunstenaar en gedateerd. Ook is er een signatuur , rechtsonderin bij de tekening .Afmetingen tekening: h27,5 x b20 cm. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaa...

€ 75.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Litho van Eric de Nie uit 1988 (mei). Nummer: E.A. Het werk is middenonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H50 x b49 cm. Afmetingen werk: H37,5 x b37,5cm. Conditie: in goede staat.

€ 30.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Tekeningen / Aquarel

Abstract werk van Ron van de Ven.Afmetingen werk:h23,5x b33 cm.

Titel: Zonder titel. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd. Jaar: 1993. Conditie: in redelijk goede staat. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheidkan, op aanvraag, w...

€ 25.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Ets van Wout van Heusden uit 1980. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: h46,5 x b 37 cm. Afmetingen voorstelling: h33,5 x b24,5 cm. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meeg...

€ 35.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

€ 150.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Litho van Jon Marten. Nummer: 21/50. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H50 x b66 cm. Afmetingen werk: H41,5 x b53cm. Conditie: in goede staat.

€ 25.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Mooi litho van Ana Godel met de titel: Gleichmut. Nummer: 66/200. Het werk is rechtsonder , met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Jaar: 1977. Afmetingen blad: h49,7 x b38,7 cm. Afmetingen voorstelling: h19,2 x b16,2 cm. Conditie: in redelijkestaat. Op het witte blad zitten wat vlekjes die b...

€ 20.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

De Nachtzomer, boek met 6 etsen van Pierre Alechinsky. 3 van deze etsen zijn gesigneerd en genummerd (12/64). De andere 3 etsen zijn in een andere kleur gedrukt.Het boek is gesigneerd door de kunstenaar, de auteur en de vertaler. Jaar: 2002.De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd...

€ 1050.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Flagrant, Hugo Claus , boek met 6 etsen van Pierre Alechinsky. 3 van deze etsen zijn gesigneerd en genummerd (39/75). De andere 3 etsen zijn niet gesigneerd.Het boek is gesigneerd door Alechinsky en Hugo Claus.Jaar: 2004.De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat va...

€ 1150.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Kleurrijke litho van Jean Hugon. Nummer: 139/175. Afmetingen blad: h37,5 x b27cm. Afmetingen voorstelling: h31 x b21 cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd, met potlood, door de kunstenaar. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, wor...

€ 25.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Armando - litho: Het Plechtige, Het Donkere 1 + tekstblad; nummer: 67/125; jaar: 1984; afm. blad: h50 x b32,5 cm; rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar.De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

...
€ 260.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar: Arthur Luiz Piza
Techniek: reliefgravure
Afmetingen voorstelling: 15x 10cm
Afmetingen totale blad: 23 x 16,5 cm
Gesigneerd: Handgesigneerd rechts onder
Ingelijst: Nee
Conditie:In goede staat.

€ 90.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

JanMontyn-ingelijste ets: Serie: LES CINQ DIRECTIONS DE L'ESPACE. Titel:L'est. Onbekend; jaar: 1969; nummer: 6/10; afm. incl. lijst: h33 x b43 cm; afm. voorstelling: h20 x b33,5 cm; het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar.

ZZABS

...
€ 85.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Ets van Wout van Heusden uit 1981. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: h33,5x b 38cm. Afmetingen voorstelling: h25x b29,5cm.De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.

...
€ 35.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Ets van Wout van Heusden uit 1974.Het werk is echtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar.Afmetingen blad: h53,5x b44,5cm. Afmetingen voorstelling: h44x b37cm.De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.

...
€ 35.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Ets van Ger Lataster uit de serie: Neruda. Jaar: 1981.Afmetingen blad incl. gedicht: H59x b120cm. Afmetingen etsblad: H60x b29,5cm. Afmetingen ets: h48 x b54 cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een cer...

€ 150.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Zeefdruk van Dirk Huizer. Titel: De Burcht. Nummer: 12/40; afm. blad: h65x b50cm; Afmetingen voorstelling: h35 x b45 cm. Rechtsonder met potloodgesigneerddoor de kunstenaar.De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd.

...
€ 60.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Zeefdruk van Dirk Huizer. Titel: Totem. Jaar: 1980. Nummer: 11/20; afm. blad: h65,5 x b50cm; Afmetingen voorstelling: h45x b45 cm. Rechtsonder met potloodgesigneerddoor de kunstenaar.De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd.

...
€ 60.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Ets van Wout van Heusden uit 1980. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: h47x b 59cm. Afmetingen voorstelling: h37,5 x b50,5 cm.De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegelever...

€ 35.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

JanMontyn,ingelijste ets.Serie: LES CINQ DIRECTIONS DE L'ESPACE. Titel: Le nord.jaar: 1969; nummer: 6/10; afm. incl. lijst: h33 x b43 cm; afm. voorstelling: h20 x b33,5 cm; het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar.

Conditie: in goede staat.

...
€ 85.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Mooie ets van Jan Montyn uit 1994. Titel: De nieuwe mens. Nummer: 2/25. Afmetingen blad: H50x b65cm. Afmetingen voorstelling:h39,5x b49cm.De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd.Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.

Conditie: i...

€ 160.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

JanMontyn,ingelijste ets.Serie:LES CINQ DIRECTIONS DE L'ESPACE. Titel:le compagnon du soleil. Jaar: 1969; nummer: 6/10; afm. incl. lijst: h33 x b43 cm; afm. voorstelling: h20 x b33,5 cm; het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar.

Conditie: in goe...

€ 85.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Theo Wolvecamp - zeefdruk: Abstracte Compositie (vlag?) ; jaar: 1992; nummer: 90/125; het werk is rechtsonder door de kunstenaar, met potlood, gesigneerd; afm. blad: h50cm x 40cm. De authenciteit van dit werk wordt voledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegele...

€ 150.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Grote ingelijste zeefdruk van Peter Schenk uit 1996. Nummer: 76/200. Afm. incl. lijst: h68,5 x b103 cm. Afm. voorstelling: H40 x b80 cm.

Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd.

Conditie: in goede staat.

€ 125.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Schilderijen

Gemengde techniek in passe partout en lijst

Formaat 30 x 40 cm

Gesigneerd

Conditie: In goede staat

Verzendkosten: Voor Nederland, aangetekend verzonden en zeer goed verpakt 10 euro, andere EU landen 17,50 euro .

€ 45.00
Eindtijd
Geplaatst door
Galerie 10
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Ingelijste zeefdrukvan Jan Cremeruit1989. Nummer: 59/200. Titel: Karpaten.Afmetingen incl. lijst: h81x b61cm.Afmetingen werk: h65x b50cm. Met potlood rechtsondergesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meege...

€ 225.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Schilderijen

Schildering op board van Walter van Oel. Jaar: 1998. Afmetingen: 60 x 60 cm. Middenonder gesigneerd door de kunstenaar.

De authenciteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd.

Conditie: in goede staat.

ZZABS

...
€ 375.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

IIIe staat ets van Eric de Nie uit 1980. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H47 x b65,5 cm. Afmetingen werk: H44 x b44cm. Conditie: in goede staat.

€ 30.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

€ 150.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Tekeningen / Aquarel

€ 399.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Ets van Jan Montyn uit 1990. Titel: Gezichten van de zon: terwijl hij zijn schoenveter. Nummer: 144/48. Afmetingen voorstelling: h38,5 x b28 cm.  De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd.Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.

...
€ 85.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Grote litho van Henri Plaat uit 1978. Nummer: 19/25. Afmetingen blad: H63 x b91 cm. Rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van dit werk wordt voor 100% verzekerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd.

Conditie: in goede staat.

...

€ 60.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Ets van Jan Montyn uit 1964. Serie: Image of Dylan Thomas. Titel: The voice of children says. Deze serie is in particuliere opdracht van A.S.A. Struik, Amsterdam uitgegeven. Nummer: 6/50; afm. blad: h50 x b33 cm ( totaal met tekstblad: 50 x 66 cm); afm. voorstelling: h32 x b23 cm; Het werk is r...

€ 135.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Ets van Wout van Heusden uit 1979. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: h47x b 61cm. Afmetingen voorstelling: h37,5 x b51,5 cm.De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegelever...

€ 35.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Ingelijste zeefdruk van Cees Dolk.Titel: Engel 381. Nummer: 26/50. Afmetingen incl. lijst: h86x b67cm.Afmetingen werk: h75,5x b56,5cm. Met potlood, rechtsonder, gesigneerd door de kunstenaar.De authenciteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegel...

€ 35.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Schilderijen

Acryl op board van Bert Braam. Titel: Springtime. Jaar: 2006. Afmetingen: H63,5 x b123,5 cm. Rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.Galerieprijs: 1.200 eur...

€ 375.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Ingelijste lino/houtsnedevan Jef Diederenuit 1987. Titel: "Lune de Provence". Nummer: 109/160. Afmetingen incl. lijst: h67x b92cm.Afmetingen werk: h60x b85cm. Met potlood rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar.De authenciteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat ...

€ 75.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Conditie: in goede staat.

€ 125.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Ets van Rob Clous uit 1966. Nummer: 1/10. Titel: Opening te Wassenaar. Afmetingen blad: h32 x b49 cm. Afmetingen voortellng: H24 x b41 cm. Rechtsonder , met potlood, gesigneerd door de kunstenaar.

€ 35.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Kees Salentijn - zeefdruk: Compositie; nummer: HC 6/20; afm. incl. passe - partout: h44 x b36,5 cm; afm. voorstelling: h22 x b21 cm; rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, wor...

€ 55.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Schilderijen

Piet Clement - gouache: Pastorale 3; jaar: 1983; afm. blad: h99 x b69 cm; rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar.De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

Conditie: in goede staat.

ZZABS

...
€ 125.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Kenneth Martin, 1905-1984. Gesigneerde zeefdruk uit 1980. Nummer: 64/70. Afmetingen: h60 x b 88 cm. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

Conditie: in goede staat.

ZZABS

...
€ 190.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

€ 60.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

JanMontyn-ingelijste ets: Serie: LES CINQ DIRECTIONS DE L'ESPACE.Titel: Toile du matin. ; jaar: 1969; nummer: 6/10; afm. incl. lijst: h33 x b43 cm; afm. voorstelling: h20 x b33,5 cm; het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar.

ZZABS

...
€ 85.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Ets van Wout van Heusden uit 1980.Het werk is echtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar.Afmetingen blad: h66x b44,5cm. Afmetingen voorstelling: h51x b32cm.De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.

...
€ 35.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Zeefdruk van Sjoerd Hofstra uit 1979. Titel: Stadsbeeld . Nummer: 10/30. Afmetingen werk: H50 x b66 cm. Afmetingen incl. kartonnen blad: H60 x b75 cm. Blad zit geplakt op dikke kartonnen onderkant. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echthei...

€ 60.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Chris de Bueger. Zeefdruk: Gelijktijdig 3. Afmetingen werk: 63 x 81. Nummer: 6/15.

Conditie: in goede staat.

ZZABS

...
€ 35.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Jan Cremer- ingelijste zeefdruk: Altai; jaar: 1988; nummer: 134/150; gesigneerd: rechtsonder, met potlood, door de kunstenaar; afm. incl. lijst: h123 x b91 cm; afm. voorstelling: h109 x b77,5 cm.De authenciteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden me...

€ 375.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Tekeningen / Aquarel

Theo Wolvecamp - krijttekening: Abstracte Compositie; jaar: 1978; het werk is rechtsonder door de kunstenaar, met potlood, gesigneerd; afm. blad: h51,5 x 30cm.

Conditie: in goede staat.

ZZABS

€ 325.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Ingelijst abstract werk van Pia Andersen. Nummer: 99/150. Afmetingen incl. lijst: h91 x b71 cm. Afmetingen werk: H66 x b50 cm. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheidkan, op aanvraag, worden meegestuurd.

€ 49.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Ets van Jan Montyn uit 1964. Serie: Image of Dylan Thomas. Titel: There was a saviour. Deze serie is in particuliere opdracht van A.S.A. Struik, Amsterdam uitgegeven. Nummer: 6/50; afm. blad: h50 x b33 cm ( totaal met tekstblad: 50 x 66 cm); afm. voorstelling: h32 x b23 cm; Het werk is recht...

€ 135.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Tekeningen / Aquarel

Jan Roëde - gemengde techniek op papier. Jaar: 1988. Afmetingen incl. lijst: H41 x b51 cm. Afmetingen werk: H20 x b28,5 cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd.

...

€ 750.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Zeefdruk van Dirk Huizer. Titel: De Orde. Nummer: 37/39; afm. blad: h65x b50cm; Afmetingen voorstelling: h45x b45 cm. Rechtsonder met potloodgesigneerddoor de kunstenaar.De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd.

...
€ 60.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

an Schoenmakers- ingelijste ets: Zonder Titel; jaar: 1986; nummer: 3/10; rechterzijkant gesigneerd, met potlood, door de kunstenaar; afm. incl. lijst: h89 x b67 cm; afm. voorstelling: h71 x b50,5 cm. De authenciteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, word...

€ 49.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

€ 399.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Sjoerd Hofstra- ingelijste 3d litho: Zonder Titel; jaar: 1984; nummer: 1/12; rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar; afm incl. lijst.: h41,5 x b49,5 cm; afm. voorstelling: h29,5 x b39,5 cm.Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd.

Conditie: in goede staat.

...
€ 60.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Abstracte compositie uit 1953 van Piet van Stuivenberg. Nummer: 2/8. Afmetingen blad: h35 x b25 cm. Afmetingen voorstelling: h30 x b23 cm.Conditie: in goede staat. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.

...

€ 40.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Cees Kortlang- ingelijste ets: Regen Über Der Bahn; jaar: 1980; nummer: 5/20; gesigneerd: rechtsonder, met potlood, door de kunstenaar; afm. incl. lijst: h78 x b67,5 cm; afm. voorstelling: h51,5 x b41 cm.e authenciteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvra...

€ 59.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Jacques Doucet - zeefdruk: Ete A Saint Christol; Jaar: 1991; nummer: HC XXXI/L; afm. blad: h105 x b75 cm; afm. voorstelling: h80 x b60 cm.De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd.Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.

Conditie: i...

€ 145.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Lithovan Henri Plaat uit 1968. Nummer: 2/20. Afmetingen blad: H76,5 x b57 cm.Linksonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van dit werk wordt voor 100% verzekerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd.

€ 60.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Tekeningen / Aquarel

Ahmed Baldin, acrylverf op papier. Titel: gedroomde stad. Het werk is niet gesigneerd. er is wel een sticker bij waarop de naam en de galerieverkoopprijs wordt benoemd. Zie foto 3. Afmetingen blad: h70 x b50 cm. Afmetingen werk: H56 x b38 cm.

Conditie: in goede staat.

ZZABS

...
€ 125.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Mooi litho van Ana Godel met de titel: Schwindel. Nummer: 66/200. Het werk is rechtsonder , met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Jaar: 1977. Afmetingen blad: h49,7 x b38,7 cm. Afmetingen voorstelling: h19,2 x b16,2 cm. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certifica...

€ 40.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Mooi litho van Ana Godel met de titel: Risiken. Nummer: 66/200. Het werk is rechtsonder , met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Jaar: 1977. Afmetingen blad: h49,7 x b38,7 cm. Afmetingen voorstelling: h19,2 x b16,2 cm. Conditie: in goede staat. Opde randen van het witte blad zitten wat kreuk...

€ 40.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Tekeningen / Aquarel

Krijttekening van Peter Schenk uit 1988. De tekening is met potlood, onderaan het blad gesigneerd door de kunstenaar en gedateerd. Ook is er een signatuur , rechtsonderin bij de tekening .Afmetingen tekening: h14,5 x b25 cm. Afmetingen blad: h50 x b40 cm. De authenciteit van dit werk wordt volled...

€ 75.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Ets van Wout van Heusden uit 1980. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: h9,5x b 49 /cm. Afmetingen voorstelling: h27x b39,5 cm.De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegelever...

€ 35.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Ingelijste 3 dimensionale zeefdruk van Sjoerd Hofstra uit 1984. Nummer: 2/6. Afmetingen incl. lijst: 102 x b68 cm. Afmetingen zeefdruk: h82 x b49,5 cm.

Conditie: in goede staat. Er zitten oxidatievlekjes in het witte gedeelte.

€ 40.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Prachtigezeefdruk van Bram Bogart. Titel: Geel vlak met rode rand. Uit de serie rood-geel-blauwMet potlood gesigneerd, gedateerd (‘76) en genummerd (58/75). Het blad is zeer netjes gemonteerd op stijf, dik papier / dun karton. Afmetingen: 75cm x 70cm (blad), 60cm x 55cm (beeld). Afkomstig u...

€ 375.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

€ 55.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Kumi Sugai - litho: Compositie; nummer: 81/99; afm. blad: h28,5 x b24,5 cm; rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

Conditie: in goede staat.

...
€ 90.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Kumi Sugai - litho: Compositie; nummer: HC 15/20; afm. blad: h28,5 x b24,5 cm; rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

Conditie: in goede staat.

...
€ 90.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

€ 60.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

...
€ 260.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

...
€ 260.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Gerti Bierenbroodspot - litho: Labyrinth; jaar: 1975; nummer: 93/150 (nummer kan afwijken i.v.m. het in bezit hebben van meerdere exemplaren)gesigneerd: rechtsonder, met handtekening en stempel door de kunstenares; afm. blad: h75,5 x b105,5 cm.

€ 75.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Mooie litho van Wim Motz uit 1964. Titel: Platy. Afmetingen incl. passe-partout: H50 x b65 cm. Afmetingen voorstelling: H41 x b39 cm. Rechtsonder met potlood gesigneerd door de kunstenaar.

€ 75.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Tekeningen / Aquarel

Mooi ingelijste aquarelvan Corneille uit 1964. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. Met opdracht: Pour mon Ami ... Fels. Mathias Fels was een galerie in Parijs waar Corneille in november 1964 een tentoonstelling had. Afmetingen incl. lijst: h33 x b31 cm. Afmetingen aquarel: h15 ...

€ 2950.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Ets van Ger Lataster uit de serie: een gat in het geluid. Jaar: 1988. De ets en droge naald zijn gedrukt door Willem Snitker op 250 gram Arches papier. Afmetingen blad: H50 x b32,5 cm. Afmetingen ets: H15x b10cm. Nummer: 27/35. De authenciteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certif...

€ 125.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Schilderijen

Bijzonder werk van Christiaan Paul Damsté!
Het werk van Damsté wordt gekenmerkt door het gebruik van uiteenlopende materialen die hij op een vaak strenge manier rangschikt in zijn composities.

€ 295.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Tekeningen / Aquarel

€ 75.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

€ 150.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Ets/aquatintvan Harrie Gerritz uit 1994. Nummer: 19/40. Afmetingen blad: H60 x b46,5 cm. Afmetingen voorstelling: H44 x b34 cm. Linksonder door de kunstenaar gesigneerd met potlood. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoe...

€ 70.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Ingelijstezeefdruk van Henk van Vessem uit 1994. Titel: onbekend. Nummer: 44/200. Afmetingen incl. lijst: h93x b73cm.Afmetingen werk: h56,5x b42,5cm. Met potlood rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar.De authenciteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, ...

€ 60.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Hoogdruk van Rinne Mervel uit 1989. Titel: J1. Afmetingen blad: H60 x b79 cm. Afmetingen voorstelling: H57 x b76 cm. Rechtsonder door de kunstenaar gesigneerd met potlood. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Herkomst: collectie ABN AMRO.

Conditie: in ...

€ 30.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

€ 25.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Abstracte ets van Dick Cassee uit 1978.Titel:Telouet. Nummer: E.A. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar. Nummer: E.A.. Afmetingen blad: h65 x b50,5 cm. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheidkan, op aanvraa...

€ 150.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Schilderijen

Ingelijste gemengde techniek op papier van Frank Lengvenius. Mooie heldere kleuren! Titel: Aan de andere kant. Afmetingen incl. lijst: h73 x b103 cm. Afmetingen voorstelling: h48 xb63 cm. Het werk is midden boven gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarande...

€ 99.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Ingelijstezeefdruk van Henk van Vessem uit 1995. Titel: onbekend. Nummer: 40/150. Afmetingen incl. lijst: h83x b103cm.Afmetingen werk: h76x b60cm. Met potlood rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar.De authenciteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, wor...

€ 65.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Schilderijen

Ingelijste schilderij van Jacques van Erven uit1989. Titel: Zonder Titel. Afmetingen incl. lijst: h91,5x b81,5cm.Afmetingen werk: h90x b80cm. Met potlood op de achterzijde gesigneerd. De authenciteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd.

...
€ 199.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Tekeningen / Aquarel

Ingelijst abstract olie - en krijttekening op board van Gust Romijn. Jaar: 1981. Afmetingen incl. lijst: h80 x b105 cm. Afmetingen werk: H75 x b100 m. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheidkan, op aanvraag, worden meegestuurd.

Conditie: in ...

€ 399.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Ingelijste ets van Marjan Smit uit 2001.Nummer: 2/25. Afmetingen incl. lijst: h51x b61cm.Afmetingen werk: h22,5x b38cm. Met potlood, rechtsonder, gesigneerd door de kunstenares.De authenciteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd.

...

€ 65.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

€ 125.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Handingekleurde ets van Jan de Beus uit 2000. Titel: Salome's Tod. Afmetingen ets: h12 x b9 cm. Nummer: 16/20. De authenciteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

Conditie: in nieuwstaat

Jan de Beus reist door de ...

€ 55.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Ets/aquatint van Jan Sierhuis. Bij deze ets is een gedicht van Louis Ferron met de titel "Intra Muros"". De ets en het gedicht zijn gesigneerd. Nummer: 23/25 (romeinse cijfers). Afmetingen blad: h50 x b65 cm. Afmetingen ets: h26 x b20 cm. De authenciteit van dit werk wordt volledig ...

€ 55.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Chris de Bueger. Zeefdruk: Gelijktijdig. Afmetingen werk: 63 x 81. Nummer: 4/15.

Conditie: in goede staat.

ZZABS

...
€ 35.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

JanMontyn,ingelijste ets.Serie:LES CINQ DIRECTIONS DE L'ESPACE. Titel: Le sud. Jaar: 1969; nummer: 6/10; afm. incl. lijst: h33 x b43 cm; afm. voorstelling: h20 x b33,5 cm; het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar.

€ 85.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Ets van Wout van Heusden Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: h42x b52,5cm. Afmetingen voorstelling: h32x b41,5cm.De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.

...

€ 35.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Ets van Wout van Heusden uit 1975.Het werk is echtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar.Afmetingen blad: h64x b46,5cm. Afmetingen voorstelling: h55x b39,5 cm.De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.

...
Huidig bod
€ 20.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
1
Schilderijen

Het werk van Damsté wordt gekenmerkt door het gebruik van uiteenlopende materialen die hij op een vaak strenge manier rangschikt in zijn composities. Hout met ingelegd bewerkt metalen plaatje.

€ 150.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Ets van Ger Lataster uit de serie: een gat in het geluid. Jaar: 1988. De ets en droge naald zijn gedrukt door Willem Snitker op 250 gram Arches papier. Afmetingen blad: H50 x b32,5 cm. Afmetingen ets: H21x b19,5cm. Nummer: 27/35. De authenciteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een cert...

€ 125.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Ets van Ger Lataster uit de serie: een gat in het geluid. Jaar: 1988. De ets en droge naald zijn gedrukt door Willem Snitker op 250 gram Arches papier. Afmetingen blad: H50 x b32,5 cm. Afmetingen ets: H20 x b15 cm. Nummer: 27/35. De authenciteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een cert...

€ 125.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Grote litho van Henri Plaat uit 1978. Nummer: VIII/XXV . Afmetingen blad: H60,5x b88,5cm.Rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van dit werk wordt voor 100% verzekerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd. Nummer op foto is anders, omdat ik 2 exemp...

€ 60.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Tekeningen / Aquarel

Anton Heyboer- aquarel: Abstract; middenonder gesigneerd door de kunstenaar; afm incl. lijst.: h97 x b128 cm; afm. voorstelling: h78 x b108 cm; herkomst: rechtstreeks bij Anton Heyboer zelf gekocht; werk "Moeder En Kind" wat ook wordt aangeboden, is op dezelfde dag gemaakt.

Ee...

€ 350.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

€ 150.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Fraaie zeefdruk van Harry Agema

Inclusief puntgaaf passepartout, kan zo in een lijst geplaatst worden

Titel: 146 uit de serie handlijncompositie

Jaartal: 2003

Oplagenummer: 2/ 30

Afmeting: 10 x 10 cm

Afmeting met passepartout: 35 x 35 cm

...
€ 20.00
Eindtijd
Geplaatst door
apple_and_eggs
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Moooie houtsnede op rijstpapier van Rob Lodder

Inclusief puntgaaf passepartout, past perfect in een lijst van 35 x 35 cm

Titel: Z.T. 182

Jaartal: 1993

Oplagenummer: 1/ 35

Afmeting: 20 x 20 cm

Conditie: nieuwstaat

codeZZABS

...
€ 25.00
Eindtijd
Geplaatst door
apple_and_eggs
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Mooie ets van René Klarenbeek

Titel: geen

Oplagenummer: VII

Afmeting afbeelding: 26 x 21 cm

Afmeting blad: 45 x 45 cm

Conditie: goed

code ZZABS

€ 15.00
Eindtijd
Geplaatst door
apple_and_eggs
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Zeefdruk van Gertie Janssen

In puntgaaf passepartout geplakt, kan zo in een lijst worden geplaatst

Titel: Labyrinth II

Jaartal: 1997

Oplagenummer: 43/ 60

Afmeting: 76 x 57 cm

Afmeting inclusief passepartout: 100 x 80 cm

Conditi...

€ 35.00
Eindtijd
Geplaatst door
apple_and_eggs
Aantal biedingen
0
Grafiek

André Lanskoy (1902- 1976)

kleurenlitho, zonder titel (abstracte compositie), gesigneerd LANSKOY, genummerd 69 / 70 , gedateerd 1948

uit een oplage van 70 is dit nummer 69.

€ 395.00
Eindtijd
Geplaatst door
esger29
Aantal biedingen
0
Tekeningen / Aquarel

Techniek: acryl op papier
formaat: 30 x 40 cm inclusief passepartout
gesigneerd conditie: In goede staat

Verzendkosten Voor Nederland, aangetekend verzonden en zeer goed verpakt 10 euro, andere EU landen 17,50 euro .

€ 25.00
Eindtijd
Geplaatst door
Galerie 10
Aantal biedingen
0

BIJ KUNSTVEILING.NL