Zoekresultaat
Items
Grafiek - handgesigneerd

Ets van Jan Montyn uit 1964. Serie: Image of Dylan Thomas. Titel: When I was a man. Deze serie is in particuliere opdracht van A.S.A. Struik, Amsterdam uitgegeven. Nummer: 6/50; afm. blad: h50 x b33 cm ( totaal met tekstblad: 50 x 66 cm); afm. voorstelling: h32 x b23 cm; Het werk is rechtsond...

€ 135.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Ets van Jan Montyn uit 1964. Serie: Image of Dylan Thomas. Titel: When I was a half of the man. Deze serie is in particuliere opdracht van A.S.A. Struik, Amsterdam uitgegeven. Nummer: 6/50; afm. blad: h50x b33cm ( totaal met tekstblad: 50 x 66 cm); afm. voorstelling: h32x b23cm; Het werk is recht...

€ 135.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0
Grafiek - handgesigneerd

Ets van Rob Clous uit 1966. Nummer: 1/10. Titel: Opening te Wassenaar. Afmetingen blad: h32x b49 cm. Afmetingen voortellng: H24 x b41 cm. Rechtsonder , met potlood, gesigneerd door de kunstenaar.

€ 35.00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
Aantal biedingen
0