Nicht oder unleserlich signiert - Madonna der göttlichen Liebe
Christiaan Bastiaans - 1259 n. Chr.
Richard Artschwager - Siebdruck Gesicht
Wilhelm Schlote - Farbgiclee „NICE is NICE“ handsigniert
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
LAATSTE KANS!!
Fraaie, monumentale ets door Aart Bijl.
Voorstelling van schepen aan de Rotterdamse kades
Losbladig, beeldmaat 34x50, bladmaat 50x68
Gesigneerd in pen r.o.'Aart Bijl'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Startzeit | 29-5-2016 um 13:45 |
Endzeit | 11-6-2016 um 19:45 |