Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Monumentale ets door Aart Bijl.
Voorstelling van een klipper in de haven van Rotterdam
Losbladig, beeldmaat 50x22, bladmaat 69x32
Gesigneerd r.o. 'Aart Bijl'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Startzeit | 25-7-2015 um 20:38 |
Endzeit | 1-8-2015 um 21:38 |