Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Aart Glansdorp (1903-1989)
Magnolia's
Olie op doek, gesigneerd en gedateerd 1927
Afmetingen doek: 68cm x 81cm
Status: Goed, is netjes ingelijst.
Over hemzelf:
Aart Glansdorp was vele jaren docent aan de kunstacademie van Rotterdam en schilderde vooral landschappen en stillevens in een robuuste expressionistische stijl.
Door zijn docentschap voldoen zijn werken aan hoge eisen ten aanzien van compositie, kleurgebruik en penseelvoering.
Ort des Objekts | Maarssen, Niederlande |
Startzeit | 11-10-2017 um 13:38 |
Endzeit | 23-10-2017 um 19:38 |