Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Olieverf op board, 1962, afmeting 216 x 94 cm. Het werk is in 1963 van de kunstenaar zelf gekocht. Het werk heeft door het expressieve kleurgebruik en omvang een mooie uitstraling in de ruimte. Het is links onder gesigneerd met jaartal. De lijst is origineel door Ab Jongmans aangebracht.
Ab Jongmans (1934, Alkmaar - 2011, Beverwijk)
Midden hoog tegen de rand zit nu een (kleine) beschadiging, waarvan de kosten voor restauratie €50,- tot €75,- bedragen. In onderling overleg kan de beschadiging bij overdracht worden gerestaureerd. Ook het transport, met bijbehorende kosten zijn in onderling overleg af te spreken.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Zuidwolde, Niederlande |
Ort des Objekts | Zuidwolde, Niederlande |
Startzeit | 9-6-2017 um 14:44 |
Endzeit | 24-6-2017 um 13:44 |