Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Kunstenaar: Ab van Overdam
Titel: Chinees Plantenspel
Jaar: 1977
Techniek: Olieverf op Hardboard
Afmeting (afbeelding): 50 x 40 cm
Afmeting (incl. lijst): 65 x 55 cm
Signatuur: Gesigneerd Rechtsonder
Staat: Redelijk
Soort Lijst: Houten lijst
Opmerkingen:
Kleine vlekken van het paneel zijn zichtbaar door de dunne verflaag, en het werk is verschoven in de lijst. De lijst heeft grote beschadigingen in de zwarte verf aan bovenzijde, meerdere kleine beschadigingen daar rondom.
Ort des Objekts | Eersel, Niederlande |
Startzeit | 17-4-2018 um 14:51 |
Endzeit | 29-4-2018 um 19:51 |