Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Glas / Keramik |
Zeitraum | 2000 bis heute |
Mooie blank glazen Bekervaas ontworpen door Andries Dirk Copier in 1927 voor Leerdam. De vorm van de vaas heeft gelijkenissen met het bekende Romanda servies welke in dezelfde is ontworpen door Copier. In prima onbeschadigde conditie, ook geen aanslag. Niet gemerkt.
Afmetingen; 18 cm hoog en diameter top is 12 cm
Ort des Objekts | Gouda, Niederlande |
Startzeit | 4-5-2017 um 23:12 |
Endzeit | 8-5-2017 um 23:12 |