Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Technik | Pastell/Kreide |
Stil | Realistisch |
Thema | Porträt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 27 x 20 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Zeer mooi portret van Adri Bleijs. Tekening met pastelkrijt op papier, met potlood gesigneerd. In goede conditie; enkel een scheurtje in het papier middenboven aan de rand. Ingelijst met passe-partout nauwelijks zichtbaar.
Afmetingen: 27cm x 20cm
Zustand | |||
Zustand | Gut | ||
Enkel een scheurtje in het papier middenboven aan de rand. Ingelijst met passe-partout nauwelijks zichtbaar. | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 5 kg.
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 26-5-2020 um 22:46 |
Endzeit | 29-8-2020 um 20:19 |