Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Ben Deiman - Foto, Serendipity I – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
LAATSTE MOGELIJKHEID!!
Litho door Adriaan van der Plas
Voorstelling van de Heilige Familie
Litho op onderblad, beeldmaat 49x33,5, onderblad 64x47
Gesigneerd in potlood r.o. 'Adrianus vd Plas'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 1-6-2017 um 8:21 |
Endzeit | 23-3-2018 um 9:29 |