Jacqueline Schäfer - Farbsiebdruck FRAU in BLAU Handsigniert
Herman Brood - Farbsiebdruck BOTJE FÜR DEN HUND
Corneille - Vögel auf Notenpapier
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Formaat papier ca 33x26 cm, in goede staat, bevestigd op papier. Rondom enige randschade.
Achter passepartout en matglas, in een fraaie houten lijst met roodbruin fluwelen binnendeel, 44x34 cm.
Albert 'Florian' Claes-Thobois (Elsene 1883 – 1945 Schaarbeek).
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 29-10-2017 um 19:13 |
Endzeit | 12-11-2017 um 11:13 |