18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Zeitraum | 1800 bis 1899 |
Technik | Ölgemälde |
Träger | Panel |
Stil | Klassisch |
Thema | Landschaft |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 30 x 20 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 37 x 27 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
De kunstschilder Albert Jarardus van Prooijen werd geboren op 7 september 1834 te Groningen. Van Prooijen was op zijn 13de jaar al leerling van de Tekenakademie Minerva in zijn geboortestad Groningen. Hij behaalde hier onder meer in 1853 de 'groote kooninklijke medaille' .
Van Prooijen schilderde en aquarelleerde aanvankelijk marines en stadsgezichten, maar later meer en meer landschappen en ook riviergezichten. Hij is voornamelijk bekend geworden om zijn typisch Hollandse landschappen met vee (o.a. uit omgeving Groningen, Deventer, Zutphen, Vorden en Vaassen)
Vanaf 1869 af woonde en werkte hij voornameljk te Amsterdam.
A.J. van Prooijen overleed op 21 oktoger 1898, op 69-jarige leeftijd in Amsterdam.
In goudvergulde antieke lijst in goede staat.
Zustand | |||
Zustand | Gut | ||
in goede antieke staat | |||
Sendung | |||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Moergestel, Niederlande | ||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 5 kg.
Ort des Objekts | Moergestel, Niederlande |
Startzeit | 24-8-2020 um 9:14 |
Endzeit | 1-9-2020 um 21:29 |