Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Een prachtig kunstwerk van de kunstenaar Albert van Dalsum (1889-1971). Zonder lijst. Het werk is helaas ongesigneerd maar komt rechtstreeks uit de nalatenschap van de kunstenaar. Afmetingen board: 40 cm. x 30 cm. Conditie: redelijk tot goed. Het werk wordt goed gepakt en GRATIS (binnen Nederland) verzonden. Afhalen is echter ook mogelijk. Info: RKD.nl/dalsum.
De authenticiteit wordt 100% door verkoper gegarandeerd.
Ort des Objekts | Tweede Exloermond, Niederlande |
Startzeit | 11-3-2017 um 0:02 |
Endzeit | 25-3-2017 um 0:02 |