Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Jahr | 1983 |
Technik | Bleistift |
Träger | Papier |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 100 x 148 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 108.5 x 167 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Zeer grote ingelijste tekening van Alberto Abate uit 1983. Acryl op papier. Afmetingen incl lijst: H108.5 x b167cm. Afmetingen voorstelling: H100 x b148cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd met potlood. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.
Verzending:
Het werk wordt verzekerd verzonden met Swift koeriers. Glasschade is niet verzekerd.
Het werk kan worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim, bij vooruit betaling. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.
Zustand | |
Zustand | Gut |
De voorstelling is in goede staat. In de hoeken zitten wat gaatjes, van een vorige inlijsting. Het glas spiegelt erg, waardoor het lastig is om het werk goed te fotograferen. | |
Sendung | |
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: 's-gravenzande, Niederlande |
kurierdienst | Wenn Sie ein Werk nicht selbst abholen können, können Sie einen Kurierdienst mit der Abholung des Werkes beauftragen. Klicken Sie hier für weitere Informationen, wie das funktioniert und sehen Sie sich die Tarife an. |
Senden | Aufgrund seiner Größe oder Zerbrechlichkeit ist es nicht möglich, diesen Artikel per Post zu versenden |
Garantie | |
Garantie | Bei der Einstellung des Loses erkläre ich, dass ich den bei Kunstveiling geltenden Garantiebedingungen hinsichtlich einer korrekten Beschreibung des angebotenen Loses, zustimme |
Der Verkäufer übernimmt die volle Verantwortung für diesen Artikel. Kunstveiling bietet nur die Plattform für diese Transaktion an, die direkt mit dem Verkäufer abgerechnet werden muss. Mehr Information.
Abholen | Ja, das ist möglich |
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 16-12-2019 um 0:47 |
Endzeit | 21-12-2019 um 14:03 |