Romain Malfliet - Auf der Straße von Gent
Anton Heyboer - Publikationsmuseum Bommel und van Dam
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Houtsnede uit 1927. Potlood gesigneerd en gedateerd rechtsboven.
Momogram in het blok linksonder.
Beeldmaat 28,5 x 37,5 cm. Bladmaat 37 x 43 cm.
Onder passe-partout.
Ort des Objekts | Haarlem, Niederlande |
Startzeit | 4-10-2017 um 19:42 |
Endzeit | 18-10-2017 um 19:42 |