Hans Kuyper - Der Himmel ist die Grenze
Karin van Ommeren - Steinstatue: „Schlafender Vogel“
Adam Winter - Johannes (St. John) - Terrakottastatue - 1930
Klaas van den Berg - Eule mit Jungen
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Een fraaie ets op dik papier gedrukt. Volledige marges aanwezig.
Linksonder in de plaat gesigneerd: A h Bakker Korff "76. (1876)
De afmetingen van deze ets zijn 17,8 cm bij 14,4 cm.
Het papier waarop de ets is afgedrukt meet 27 / 35 cm.
Aan de buitenkant links zit een scheurtje in het papier van
4 mm. Ik vermeld het maar even. De ets wordt tegen een houten plaat
verzonden om vouwen en/of andere schade te voorkomen.
Startzeit | 2-10-2015 um 13:25 |
Endzeit | 13-10-2015 um 10:19 |