Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1933 |
Technik | Radierung |
Stil | Realistisch |
Thema | Porträt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 43 x 32 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | eigen druk |
De tijd herleeft met het werk van alfred Lob. Gedateerde werken, daarmee al wat op leeftijd. De ets is gesigneerd en de twee ets uit 1954 in de plaat (43 x 32).
Met potlood gesigneerd, en eigen druk.
U kunt de zeefdruk vooraf bekijken en of ophalen bij galerie Rotor in Gorcum of toegestuurd krijgen via aangetkende post. U kunt het werk ook kosteloos laten opslaan om het in een later stadium op te komen halen. Ook verzorgen wij inlijstingen.
Zustand | |||||||
Zustand | Sehr gut | ||||||
Sendung | |||||||
Senden | Paketpost | ||||||
Ort des Objekts | Gorinchem, Niederlande |
Startzeit | 4-10-2023 um 8:50 |
Endzeit | 29-11-2023 um 8:07 |